Centralny Rejestr Ofert Nieruchomości

Staż

Staż w Dziale Administracyjnym na stanowisku: Asystent w dziale obsługi projektu unijnego

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie potrafiła nam pomóc w realizacji projektu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nie wymagamy aby kandydat miał doświadczenie przy pracy z tego rodzaju projektem, ale chciałyby się czegoś nauczyć i ma predyspozycję do tego rodzaju pracy. Projekt polega na tworzeniu programu dla pośredników w obrocie nieruchomościami i doskonaleniu go. Osoba zatrudniona, nauczy się przy nas podstaw pracy pośrednika, zarządcy i asystenta biurowego. Staż polega na asystowaniu i pomaganiu pośrednikom w ich codziennych obowiązkach, pomocy w biurze oraz na wdrożeniach nowoczesnego oprogramowania. Jest to praca w biurze oraz w terenie

Praca ma charakter 12 miesięcznego stażu, podczas którego kandydat ma okazję poznać istotę pracy w dziale administracyjnym, pogłębić swoją wiedzę. Po tym okresie stażysta ma możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy. Zajmujemy się wieloma zagadnieniami na rynku nieruchomości, więc obszar działań naszego pracownika będzie bardzo rozległy.

 Oczekujemy :

  •  podstawowej znajomości obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu,
  • zdolności szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
  • samodzielności, dokładności i chęci do pracy

Mile widziane cechy kandydata:

  • studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych o specjalności związanej z nieruchomościami
  • kreatywność
  • analityczny umysł
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

W ramach stażu oferujemy:

  • 12 miesięczny płatny staż
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • staż w profesjonalnym zespole, gwarantującym pogłębienie wiedzy z zakresu nieruchomości
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy

Obowiązki:

  • obsługa recepcji tj. obsługa telefonu, maili firmowych, przyjmowanie gości
  • obsługa poczty i korespondencji
  • nadzór nad utrzymaniem porządku i prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • zaopatrzenie biura w materiały eksploatacyjne  (spożywcze i biurowe)
  • pomoc pracownikom i współpracownikom w zakresie biurowym,
  • pomoc w zakresie przygotowywania materiałów reklamowo-informacyjnych
  • przygotowywanie pism, zapytań ofertowych i innych dokumentów,
  • skanowanie, kopiowanie oraz inne prace biurowe na dalszym etapie stażu:
  • tworzenie analiz i zestawień
  • przeprowadzanie badań rynku
  • przygotowywanie i modernizowanie ofert

CV + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:

tel 790 555 043

biuro@cronika.pl